Met dankbaarheid nemen we na 15 seizoenen afscheid van UNIS Group als hoofdsponsor
Na 15 mooie en succesvolle seizoenen komt er een einde aan het hoofdsponsorschap van UNIS Group. Met grote waardering en dankbaarheid nemen wij afscheid van een hoofdsponsor die in al die jaren van grote betekenis is geweest voor onze club
De steun, betrokkenheid en het vertrouwen van UNIS Group hebben in belangrijke mate bijgedragen aan onze ontwikkeling, continuiteit en ambities. Mede dankzij UNIS Group hebben wij in de afgelopen 15 seizoenen vele mooie momenten, sportieve prestaties en gezamenlijke successen mogen beleven. Voor die jarenlange steun en betrokkenheid zijn IJshockeyclub Flyers en Jeugdijshockey Heerenveen UNIS Group bijzonder dankbaar.
Met het einde van deze bijzondere samenwerking ontstaat ruimte voor een nieuw partnerschap. Vanuit onze visie op talentontwikkeling, doorstroming en duurzame groei kijken wij uit naar een nieuwe hoofdsponsor die samen met ons wil investeren in de toekomst van het ijshockey in Heerenveen: een betrokken partner die onze ambitie deelt en met ons wil bouwen aan verdere sportieve en organisatorische groei.
Interesse in een partnership met onze club? Neem contact op met één van de bestuursleden; Berend Feenstra, Willemke Schurer, Hans Kroon, Gerard Andringa, Louwerens Hoving of via: voorzitter@unisflyers.nl