Oud-speler en headcoach Mike Nason neemt na meer dan tien jaar afscheid van UNIS Flyers. Sinds zijn komst naar Heerenveen in het seizoen 2007-2008 heeft Mike een belangrijke rol gespeeld binnen onze club, eerst als speler en later als coach.

Met zijn kennis, ervaring en passie voor het ijshockey heeft hij niet alleen bijgedragen aan sportieve successen, maar ook veel betekend voor spelers, stafleden, vrijwilligers en supporters. Onder leiding van de Canadese coach won UNIS Flyers meerdere prijzen, waaronder de BeNe League, de Beker van Nederland, het Nederlands Kampioenschap en de Ron Bertelingschaal.

Mike heeft aangegeven afscheid te willen nemen om zijn ambities verder na te streven. UNIS Flyers respecteert die keuze en gunt hem deze volgende stap.
Wij bedanken Mike voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid bij de club en wensen hem veel succes in het vervolg van zijn carrière. Zijn bijdrage aan UNIS Flyers zal een blijvende plek houden in de geschiedenis van onze vereniging.

Deel dit bericht