De JUMBO Flyers zijn hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met een overwinning. In Groningen werd de eerste oefenwedstrijd tegen GIJS Marne Groningen met 1-4 gewonnen.
De Flyers begonnen scherp aan de wedstrijd en kwamen al na 3 minuten en 35 seconden op voorsprong. Verdediger Frits Doop tekende voor de eerste treffer van de avond: 0-1. GIJS Marne Groningen kwam halverwege de eerste periode terug tot 1-1, maar de Flyers namen voor het einde van de periode opnieuw de leiding. Tom Speel maakte er in de 14e minuut 1-2 van.
In de tweede periode bleef JUMBO Flyers de controle houden. Na ruim zeven minuten spelen was het Joost de Jong die de voorsprong verder uitbreidde naar 1-3.
Ook in de derde periode hielden de Flyers de verdediging goed gesloten. Halverwege de slotperiode viel de vierde treffer van de avond. Joonas Rinnetmaki bepaalde de eindstand op 1-4.
Daarmee beginnen de JUMBO Flyers de oefencampagne met een overwinning. Zondag 20 september staat de tweede oefenwedstrijd op het programma, uit in Dinslaken.