Hoofdsponsor

hoofdsponsor van de Unis Flyers Heerenveen

BeNe-league poule B

Wedstrijdprogramma

zondag 2 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven LummusLED Eindhoven Kemphanen Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 1 - 1 0 - 1 - 2 - 3
zondag 23 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg LummusLED Eindhoven Kemphanen 0 - 0 0 - 2 1 - 2 - 1 - 4
vrijdag 28 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:00 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Bulldogs Liège 0 - 0 1 - 0 2 - 2 - 3 - 2
zaterdag 29 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 1 - 1 1 - 0 - 2 - 1
zondag 30 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 2 1 - 1 1 - 2 - 3 - 5
20:00 Herentals (B) KwadrO HYC Herentals Laco Eaters Limburg 2 - 1 2 - 1 2 - 0 - 6 - 2
zaterdag 5 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Chiefs Leuven 0 - 1 5 - 1 2 - 0 - 7 - 2
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Laco Eaters Limburg 2 - 0 2 - 1 1 - 0 - 5 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS Groningen 1 0 - 0 1 - 0 0 - 2 - 1 - 2
zondag 6 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Bulldogs Liège 1 - 1 3 - 3 6 - 1 - 10 - 5
vrijdag 11 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam Chiefs Leuven 0 - 1 3 - 1 2 - 3 1 - 0 6 - 5
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 0 - 2 0 - 2 - 0 - 6
zaterdag 12 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven GIJS Groningen 1 2 - 2 4 - 0 1 - 0 - 7 - 2
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 0 2 - 0 0 - 2 - 5 - 2
20:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Bulldogs Liège 1 - 2 1 - 0 1 - 0 - 3 - 2
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Laco Eaters Limburg 2 - 2 2 - 1 1 - 2 0 - 1 5 - 6
vrijdag 18 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam Bulldogs Liège 2 - 2 1 - 2 1 - 3 - 4 - 7
zaterdag 19 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Eindhoven LummusLED Eindhoven Kemphanen Chiefs Leuven 4 - 0 0 - 0 - - 5 - 0 †) *
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch KwadrO HYC Herentals 0 - 0 1 - 4 1 - 2 - 2 - 6
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Bulldogs Liège 0 - 3 1 - 2 1 - 2 - 2 - 7
*) Reglementair
†) De wedstrijd is gestaakt.
zondag 20 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) Chiefs Leuven AHOUD Devils Nijmegen 3 - 2 2 - 2 0 - 0 - 5 - 4
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 1 - 0 0 - 2 - 1 - 3
vrijdag 25 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Chiefs Leuven 3 - 0 4 - 0 3 - 0 - 10 - 0
zaterdag 26 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 2 3 - 2 2 - 2 - 7 - 6
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen LummusLED Eindhoven Kemphanen 1 - 3 2 - 1 2 - 0 - 5 - 4
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Silverdome Panters 3 - 0 1 - 3 0 - 3 - 4 - 6
zondag 27 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) Chiefs Leuven Laco Eaters Limburg 1 - 2 1 - 2 2 - 2 - 4 - 6
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen 0 - 4 1 - 0 0 - 0 - 1 - 4
vrijdag 2 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Silverdome Panters 2 - 1 4 - 0 1 - 0 - 7 - 1
zaterdag 3 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Silverdome Panters Laco Eaters Limburg 0 - 2 1 - 2 0 - 3 - 1 - 7
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 2 0 - 4 - 1 - 9
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 1 1 - 1 1 - 2 - 3 - 4
zondag 4 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 0 0 - 3 1 - 0 4 - 3
vrijdag 9 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen GIJS Groningen 1 0 - 1 4 - 2 0 - 1 0 - 1 4 - 5
zaterdag 10 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Antwerp Phantoms 4 - 1 3 - 4 0 - 2 1 - 0 8 - 7
20:00 Zoetermeer Silverdome Panters UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 0 - 2 1 - 1 - 1 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch LummusLED Eindhoven Kemphanen 0 - 3 1 - 0 1 - 2 - 2 - 5
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Chiefs Leuven 2 - 2 2 - 2 0 - 0 0 - 1 4 - 5
zondag 11 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) Chiefs Leuven Silverdome Panters 1 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 0 3 - 2
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 3 - 0 1 - 0 - 4 - 0
20:00 Herentals (B) KwadrO HYC Herentals Bulldogs Liège 3 - 1 2 - 1 3 - 0 - 8 - 2
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 5 1 - 1 - 1 - 9
vrijdag 16 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 2 - 0 1 - 0 - 4 - 1
zaterdag 17 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Chiefs Leuven 3 - 3 4 - 1 4 - 1 - 11 - 5
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms 1 - 1 1 - 0 2 - 0 - 4 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 1 - 0 3 - 1 - 4 - 1
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Hijs Hokij Den Haag 0 - 5 3 - 3 0 - 1 - 3 - 9
zondag 18 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Bulldogs Liège 0 - 2 1 - 2 0 - 0 - 1 - 4
18:15 Leuven (B) Chiefs Leuven UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 3 2 - 1 - 3 - 6
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg GIJS Groningen 1 1 - 5 3 - 0 2 - 1 1 - 0 7 - 6
vrijdag 23 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 3 2 - 3 - 3 - 7
vrijdag 6 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen 1 - 1 0 - 2 0 - 2 - 1 - 5
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 0 - 4 1 - 0 2 - 2 - 3 - 6
zaterdag 7 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven Antwerp Phantoms 2 - 0 2 - 2 2 - 1 - 6 - 3
20:00 Zoetermeer Silverdome Panters Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 1 2 - 0 7 - 0 - 11 - 1
20:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS Groningen 1 4 - 1 3 - 0 4 - 0 - 11 - 1
zondag 8 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège Silverdome Panters 0 - 2 2 - 0 3 - 0 - 5 - 2
20:00 Herentals (B) KwadrO HYC Herentals Hijs Hokij Den Haag 2 - 0 0 - 1 2 - 0 - 4 - 1
vrijdag 13 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:55 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 UNIS Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 2 1 - 1 0 - 1 3 - 4
zaterdag 14 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Hijs Hokij Den Haag 2 - 4 3 - 1 3 - 1 - 8 - 6
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Laco Eaters Limburg 0 - 1 0 - 5 0 - 2 - 0 - 8
21:00 Herentals (B) KwadrO HYC Herentals GIJS Groningen 1 5 - 1 5 - 0 4 - 1 - 14 - 2
zondag 15 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven LummusLED Eindhoven Kemphanen Bulldogs Liège 2 - 1 2 - 3 2 - 2 0 - 1 6 - 7
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen KwadrO HYC Herentals 2 - 1 1 - 0 2 - 1 - 5 - 2
18:00 Deurne (B) Antwerp Phantoms GIJS Groningen 1 1 - 0 5 - 2 2 - 1 - 8 - 3
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Tilburg Trappers Toekomstteam 5 - 0 1 - 4 1 - 0 - 7 - 4
zaterdag 21 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Laco Eaters Limburg 5 - 1 0 - 3 2 - 1 - 7 - 5
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 2 1 - 0 - 2 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Chiefs Leuven 0 - 1 3 - 2 0 - 3 - 3 - 6
zondag 22 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 1 - 0 5 - 1 - 7 - 2
18:15 Leuven (B) Chiefs Leuven Bulldogs Liège 0 - 9 1 - 2 1 - 2 - 2 - 13
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 0 - 0 1 - 1 - 1 - 4
vrijdag 27 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 0 3 - 0 3 - 0 - 6 - 0
zaterdag 28 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 1 - 2 0 - 2 - 2 - 5
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 UNIS Flyers Heerenveen 0 - 4 1 - 4 0 - 4 - 1 - 12
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 2 0 - 0 - 3 - 2
zondag 29 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven LummusLED Eindhoven Kemphanen GIJS Groningen 1 4 - 3 1 - 0 5 - 2 - 10 - 5
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 2 1 - 0 0 - 2 - 2 - 4
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Bulldogs Liège 0 - 3 1 - 3 0 - 1 - 1 - 7
vrijdag 3 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Laco Eaters Limburg 2 - 1 4 - 0 2 - 1 - 8 - 2
zaterdag 4 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 5 - 1 2 - 1 - 8 - 3
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège GIJS Groningen 1 6 - 2 3 - 0 2 - 2 - 11 - 4
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Chiefs Leuven 5 - 0 7 - 2 4 - 0 - 16 - 2
zondag 5 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 1 - 3 2 - 2 - 3 - 6
vrijdag 17 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 7 - 0 6 - 1 - 17 - 1
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 1 3 - 0 5 - 0 3 - 0 - 11 - 0
zaterdag 18 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège UNIS Flyers Heerenveen 3 - 1 1 - 0 0 - 2 - 4 - 3
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven KwadrO HYC Herentals 0 - 4 1 - 6 1 - 3 - 2 - 13
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 3 1 - 3 - 1 - 9
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Laco Eaters Limburg 1 - 1 0 - 3 1 - 3 - 2 - 7
zondag 19 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Chiefs Leuven 2 - 2 1 - 2 3 - 0 - 6 - 4

Copyright © 2017 Nederlandse IJshockey Bond.