Hoofdsponsor

Wedstrijdprogramma Eredivisie

Wedstrijdprogramma BeNe-league poule A

vrijdag 25 september 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
21:15 Heist o/d Berg (B) Olympia Heist op den Berg Hijs Hokij Den Haag 2 - 3 1 - 1 2 - 5 - 5 - 9
zaterdag 26 september 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Deurne (B) Phantoms Deurne UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 1 0 - 1 - 1 - 4
21:00 Herentals (B) HYC Herentals Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 3 - 0 1 - 0 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zondag 27 september 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Dolphin Kemphanen Phantoms Deurne 1 - 2 0 - 2 6 - 1 - 7 - 5
17:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen HYC Herentals 0 - 3 0 - 2 0 - 1 - 0 - 6
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 2 - 2 1 - 2 0 - 1 4 - 5
vrijdag 2 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Turnhout Tigers 1 - 1 3 - 1 0 - 1 - 4 - 3
zaterdag 3 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 3 - 0 2 - 2 - 7 - 4
20:45 Leeuwarden UNIS Flyers Heerenveen Olympia Heist op den Berg 2 - 0 4 - 1 2 - 0 - 8 - 1
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Antwerp Phantoms 1 - 0 0 - 4 0 - 2 - 1 - 6
zaterdag 10 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 2 - 2 2 - 1 - 5 - 4
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Dolphin Kemphanen 3 - 3 2 - 1 0 - 1 1 - 0 6 - 5
vrijdag 16 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 2 1 - 2 - 1 - 5
21:15 Heist o/d Berg (B) Olympia Heist op den Berg Antwerp Phantoms 1 - 1 2 - 3 2 - 1 0 - 1 5 - 6
zaterdag 17 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Olympia Heist op den Berg 4 - 2 1 - 0 2 - 1 - 7 - 3
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège HYC Herentals 0 - 2 0 - 4 1 - 4 - 1 - 10
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 0 - 2 2 - 1 1 - 0 4 - 3
20:15 Eindhoven Dolphin Kemphanen ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 1 - 1 3 - 0 - 6 - 1
20:30 Maaseik (B) Laco Eaters Limburg Turnhout Tigers 6 - 0 0 - 0 0 - 0 - 6 - 0 †)
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms IHCL Leuven 0 - 1 2 - 0 0 - 5 - 2 - 6
†) De wedstrijd is gestaakt.
zondag 18 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) IHCL Leuven IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 1 4 - 4 0 - 2 - 6 - 7
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen 1 - 2 0 - 1 1 - 3 - 2 - 6
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Laco Eaters Limburg 0 - 0 2 - 0 2 - 0 - 4 - 0
20:15 Turnhout (B) Turnhout Tigers Bulldogs Liège 2 - 0 1 - 1 2 - 1 - 5 - 2
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 0 - 3 0 - 1 - 0 - 4
vrijdag 23 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Antwerp Phantoms 1 - 0 1 - 2 0 - 3 - 2 - 5
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam Turnhout Tigers 1 - 3 0 - 3 2 - 2 - 3 - 8
20:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Laco Eaters Limburg 1 - 2 5 - 1 1 - 0 - 7 - 3
21:15 Heist o/d Berg (B) Olympia Heist op den Berg ProClass Dordrecht Lions 2 - 1 0 - 2 2 - 2 - 4 - 5
zaterdag 24 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Dolphin Kemphanen 2 - 2 3 - 1 0 - 2 1 - 0 6 - 5
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Bulldogs Liège 3 - 1 3 - 2 0 - 0 - 6 - 3
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Olympia Heist op den Berg 3 - 2 6 - 0 2 - 1 - 11 - 3
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions IHCL Leuven 0 - 3 0 - 1 0 - 4 - 0 - 8
zondag 25 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 0 - 2 1 - 1 - 1 - 3
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Tilburg Trappers Toekomstteam 1 - 0 5 - 1 5 - 1 - 11 - 2
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 0 0 - 2 1 - 2 1 - 0 5 - 4
vrijdag 30 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 0 - 0 3 - 2 1 - 0 4 - 3
zaterdag 31 oktober 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 1 - 1 1 - 4 - 4 - 7
zondag 1 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 0 1 - 0 1 - 1 - 3 - 1
zaterdag 14 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 2 - 2 3 - 1 1 - 0 - 6 - 3
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 3 3 - 1 - 3 - 5
20:15 Eindhoven Dolphin Kemphanen HYC Herentals 1 - 3 0 - 1 0 - 5 - 1 - 9
zondag 15 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) IHCL Leuven Hotwings Panters Zoetermeer - - - - 3 - 5
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen 1 - 3 3 - 2 0 - 3 - 4 - 8
vrijdag 20 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hotwings Panters Zoetermeer 0 - 0 1 - 1 2 - 1 - 3 - 2
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IHCL Leuven 1 - 0 4 - 0 1 - 3 - 6 - 3
zaterdag 21 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 HYC Herentals 0 - 2 3 - 4 1 - 1 - 4 - 7
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Antwerp Phantoms 3 - 0 4 - 3 4 - 3 - 11 - 6
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen 0 - 2 0 - 1 - - 0 - 4
zondag 22 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Turnhout Tigers 2 - 0 4 - 0 2 - 0 - 8 - 0
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Hijs Hokij Den Haag 1 - 2 0 - 3 0 - 8 - 1 - 13
vrijdag 27 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen 0 - 0 3 - 2 1 - 2 0 - 1PS 4 - 5
zaterdag 28 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Turnhout Tigers 3 - 0 4 - 0 - - 7 - 0
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms HYC Herentals 1 - 2 1 - 3 0 - 6 - 2 - 11
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 2 1 - 5 1 - 3 - 3 - 10
zondag 29 november 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 - - - - 2 - 9
20:00 Herentals (B) HYC Herentals ProClass Dordrecht Lions 4 - 0 6 - 0 3 - 0 - 13 - 0
vrijdag 4 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag ProClass Dordrecht Lions 0 - 1 1 - 1 2 - 0 - 3 - 2
zaterdag 5 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hotwings Panters Zoetermeer 4 - 1 0 - 0 1 - 1 - 5 - 2
zaterdag 12 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer UNIS Flyers Heerenveen 2 - 0 0 - 1 2 - 2 - 4 - 3
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 2 1 - 0 1 - 2 - 3 - 4
zondag 13 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 3 - 0 3 - 0 - 8 - 0
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers Antwerp Phantoms 1 - 1 0 - 1 4 - 2 - 5 - 4
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 2 - 1 0 - 0 - 3 - 2
zaterdag 19 december 2015
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 2 - 1 1 - 1 - 4 - 2
20:15 Eindhoven Dolphin Kemphanen Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 0 - 2 0 - 3 - 0 - 5
zaterdag 2 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 0 4 - 1 - 5 - 1
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen HYC Herentals 1 - 1 2 - 1 1 - 1 - 4 - 3
20:30 Geleen Laco Eaters Limburg Hotwings Panters Zoetermeer 1 - 3 3 - 0 0 - 4 - 4 - 7
zondag 3 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Leuven (B) IHCL Leuven UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 3 2 - 2 - 3 - 8
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 0 - 0 0 - 1 2 - 1 0 - 1 2 - 3
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers Dolphin Kemphanen 0 - 4 1 - 2 1 - 1 - 2 - 7
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 1 6 - 1 3 - 1 - 12 - 3
20:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Laco Eaters Limburg 0 - 4 3 - 2 1 - 5 - 4 - 11
vrijdag 8 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 5 - 0 2 - 1 2 - 0 - 9 - 1
zaterdag 9 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Dolphin Kemphanen 2 - 0 2 - 0 4 - 0 - 8 - 0
20:30 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer AHOUD Devils Nijmegen 2 - 0 4 - 0 1 - 1 - 7 - 1
20:30 Geleen Laco Eaters Limburg IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 0 - 1 1 - 3 1 - 1 - 2 - 5
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 1 - 1 1 - 1 - 2 - 3
zondag 10 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers Olympia Heist op den Berg 1 - 0 2 - 1 2 - 1 - 5 - 2
vrijdag 15 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 1 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 2 - 3
zaterdag 16 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer HYC Herentals 3 - 0 2 - 4 2 - 6 - 7 - 10
20:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms 3 - 1 6 - 0 3 - 0 - 12 - 1
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Turnhout Tigers 1 - 4 1 - 0 2 - 3 - 4 - 7
zondag 17 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Turnhout (B) Turnhout Tigers Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 2 - 0 0 - 3 - 2 - 6
20:00 Herentals (B) HYC Herentals UNIS Flyers Heerenveen 1 - 0 2 - 0 2 - 1 - 5 - 1
20:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Bulldogs Liège 1 - 0 1 - 0 3 - 0 - 5 - 0
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms ProClass Dordrecht Lions 1 - 0 0 - 0 2 - 1 - 3 - 1
vrijdag 22 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag HYC Herentals 2 - 0 1 - 4 1 - 3 - 4 - 7
zaterdag 23 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Antwerp Phantoms 3 - 1 4 - 0 0 - 2 - 7 - 3
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Bulldogs Liège 0 - 2 5 - 1 1 - 0 - 6 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Turnhout Tigers 1 - 2 1 - 5 0 - 2 - 2 - 9
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 0 - 2 1 - 2 - 1 - 5
zondag 24 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Deurne (B) Antwerp Phantoms Turnhout Tigers 1 - 0 2 - 2 2 - 1 - 5 - 3
20:00 Herentals (B) HYC Herentals IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 3 - 3 4 - 0 2 - 2 - 9 - 5
vrijdag 29 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions 2 - 0 2 - 0 0 - 2 - 4 - 2
21:15 Heist o/d Berg (B) Olympia Heist op den Berg HYC Herentals 1 - 6 1 - 8 0 - 12 - 2 - 26
zaterdag 30 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège Antwerp Phantoms 1 - 2 0 - 2 3 - 0 1 - 0 5 - 4
20:00 Leuven (B) IHCL Leuven Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 1 4 - 1 - 8 - 2
zondag 31 januari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Herentals (B) HYC Herentals IHCL Leuven 1 - 0 3 - 0 4 - 1 - 8 - 1
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Hotwings Panters Zoetermeer 2 - 1 2 - 2 0 - 3 - 4 - 6
vrijdag 5 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen ProClass Dordrecht Lions 4 - 0 8 - 0 4 - 0 - 16 - 0
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Antwerp Phantoms 0 - 1 1 - 2 3 - 1 1 - 0 5 - 4
zaterdag 6 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 UNIS Flyers Heerenveen 0 - 0 0 - 1 0 - 3 - 0 - 4
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 0 7 - 1 - 11 - 1
zondag 7 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Turnhout (B) Turnhout Tigers HYC Herentals 1 - 5 0 - 7 0 - 5 - 1 - 17
maandag 15 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Laco Eaters Limburg 3 - 2 0 - 4 0 - 2 - 3 - 8
vrijdag 19 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag 2 - 0 1 - 1 1 - 0 - 4 - 1
zaterdag 20 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Turnhout Tigers 1 - 0 3 - 1 1 - 1 - 5 - 2
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Tilburg Trappers Toekomstteam 1 - 2 1 - 2 3 - 4 - 5 - 8
21:15 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions HYC Herentals 0 - 4 0 - 7 0 - 6 - 0 - 17
zondag 21 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 0 - 5 1 - 1 - 1 - 7
20:00 Herentals (B) HYC Herentals Antwerp Phantoms 5 - 0 3 - 0 3 - 0 - 11 - 0
20:15 Turnhout (B) Turnhout Tigers Hotwings Panters Zoetermeer 2 - 2 3 - 1 1 - 0 - 6 - 3
vrijdag 26 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Hotwings Panters Zoetermeer 0 - 2 4 - 1 1 - 0 - 5 - 3
zaterdag 27 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Hotwings Panters Zoetermeer ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 1 2 - 1 1 - 0 3 - 2
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen 3 - 1 1 - 0 1 - 0 - 5 - 1
zondag 28 februari 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:30 Liege (B) Bulldogs Liège Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 3
20:15 Turnhout (B) Turnhout Tigers UNIS Flyers Heerenveen 1 - 4 1 - 3 1 - 1 - 3 - 8
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 3 - 3 3 - 0 0 - 2 - 6 - 5

Copyright © 2016 Nederlandse IJshockey Bond.